O NÁS

E-shop PERISCOP.cz funguje od roku 2010 a za tu dobu se poněkud změnil jeho vzhled i sortiment prodávaného zboží.
Značný úspěch mělo ruční nářadí Seymour dovážené z USA, neboť se jednalo o nejkvalitnějším zboží s největšími zárukami poskytovanými výrobcem na našem trhu. Bohužel se dovozce rozhodl ve své činnosti nepokračovat. Dodnes nám píší spokojení zákazníci, kdy s prodejem nářadí opět začneme.

Současná nabídka se soustřeďuje na vybavení koupelen, částečně i kuchyní, nabízíme i některé zajímavé výrobky pro úpravu vody a odstranění problémů s tvrdou vodou v bytových domech i jednotlivých domácnostech, úprava pitné vody apod. Zajímají nás úspory a ekologie. Dle přání zákazníka provádíme instalaci a servis po celém území republiky.

Nabídku jsme v roce 2016 rozšířili o koupelnové oblečení a obuv pro dámy, děti i pány a noční oblečení. Župany, ručníky, osušky a doplňky francouzské značky Soft Cotton a italská dámská pyžama, košilky a župany Luisa Moretti.
Jedná se o vysoce kvalitní materiály z 100 %-ní egejské česané bavlny, mikrovlákna (MICRO COTTON), bambusového vlákna nebo modalu. Výrobky mají antibakteriální úpravu, jsou hypoalergenní (pro alergiky s citlivou pokožkou) a mají řadu mezinárodních certifikátů.

V současné době začínají zákazníci reagovat na naši novou nabídku, tj. rešerše a dovoz na zakázku. Jsou koneční spotřebitelé a samozřejmě degnová koupelnová studia, kteří mají poměrně přesnou představu o vybavení koupelny, ale mají problém toto zařízení na našem trhu sehnat. My vstupujeme v jednání se zahraničními dovozci a výrobci a pokušíme se naplnit představy zákazníka.

PROVOZOVATEL E-SHOPU

Ing. Martin Šoltys, se sídlem Horní Holetín 34, 539 71 Holetín, IČ: 63710188, ms@periscop.cz
Webmaster: webmaster@periscop.cz , 603825625

Provozní doba: Po - Pá 8,00 - 16,30