O NÁS

E-shop PERISCOP.cz funguje od roku 2010 a za tu dobu se poněkud změnil jeho vzhled i sortiment prodávaného zboží.
Značný úspěch mělo ruční nářadí Seymour dovážené z USA, neboť se jednalo o nejkvalitnějším zboží s největšími zárukami poskytovanými výrobcem na našem trhu. Bohužel se dovozce rozhodl ve své činnosti nepokračovat. Dodnes nám píší spokojení zákazníci, kdy s prodejem nářadí opět začneme.

Současná nabídka se soustřeďuje na vybavení koupelen, částečně i kuchyní, nabízíme i některé zajímavé výrobky pro úpravu vody a odstranění problémů s tvrdou vodou v bytových domech i jednotlivých domácnostech, úprava pitné vody apod. Zajímají nás úspory a ekologie. Dle přání zákazníka provádíme instalaci a servis po celém území republiky.

V současné době začínají zákazníci reagovat na naši novou nabídku, tj. rešerše a dovoz na zakázku. Koneční spotřebitelé jsou designová koupelnová studia a jednotlivci, kteří mají poměrně přesnou představu o vybavení své koupelny, ale mají problém toto zařízení na našem trhu sehnat. My vstupujeme v jednání se zahraničními dovozci a výrobci a pokušíme se naplnit představy zákazníka.

PROVOZOVATEL E-SHOPU

Ing. Martin Šoltys, se sídlem Horní Holetín 34, 539 71 Holetín, IČ: 63710188, periscop@periscop.cz ,  ms@periscop.cz
Webmaster: webmaster@periscop.cz , 603825625

Provozní doba: Po - Pá 7:30 - 16:00